Küçük Banyolar İçin Banyo Dolap Modelleri

Banyosu küçük olan evleri dekor etmek zordur.  Küçük olan banyolar için çoğunlukla mobilya seçimi yaparken mümkün olduğu kadar küçük ve işlevi fazla banyo dolabı seçmek  her bakımdan avantaj sağlamaktadır.

Bu küçük banyo dolapları farklı tasarımı ve sade olması yönünden ama dekoratif görünümü ile de epey güzel bir görüntüdedir. Üzerindeki çizilmez ve leke tutmayan lavabo modelleri de vardır.  Lavabolar renkli bir cam tezgah üzerine konulmuş. Bu uyumluluk sayesinde banyo dolabının oldukça dekoratif görüntüye sahip olmasını sağlamış olursunuz. Duvara monte edilen çerçevesiz bir ayna da hem daha zengin gösterir hemde banyonuza çok büyük bir hava verecektir.

Banyo dolap modelleri

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Banyo dolap örneğiBanyo dolap çekmecesiKlozet üstü banyo dolap modeliKüçük banyo dolap modeliFonksiyonel banyo dolabıŞık beyaz banyo dolabıYeşil küçük banyo dolabıAhşap banyo dolap modeliModern tarz küçük banyo dolap modeliAhşap küçük banyo dolabı

 

 

“ Küçük Banyolar İçin Banyo Dolap Modelleri ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın

alt