Banyo Tasarım Malzemeleri

Banyolarımızda bize en çok lazım olan şey kullanışlı malzemeler. Aldığımız dolapların sepetlerin hepsinin kullanışlı olması bizim için çok iyi bir avantajdır. Hele birde küçük bir banyoya sahipsek bu gibi ufak detaylara daha fazla ihtiyacımız var demektir. Çekmecelerimizin fazla olması içinde ki gözlerinin kullanışlı bölmeleri olması aradığımız özellikler içindedir. Eğer kullanışlı bir dolap gibi banyo ürünü almadıysak bunun hemen kullanışlı bir hale gelmesini sağlayabiliriz. Ufak aksesuarlarla çekmecelerimize bölmeli raflar koyarak içine koyduğumuz malzemelerimizi belli bölümlere ayırabiliriz.
Ufak bir havlu dolabı alarak bi kısmına sürekli kullanılan havluları koyarak bir kısmına deterjanlarımızı yerleştirebiliriz. Bu sayede banyolarda çirkin görüntüye sebep olabilicek her türlü malzemeler bir yer sahibi olmuş olur.
Banyo dekorasyonunda kullanılan bir kaç ürün resmi ekliyorum bunlardan fikir edinebilirsiniz.

Banyo Tasarım Modelleri

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Beyaz banyo sepetiTekerlekli banyo rafıBanyo malzemesiAhşap banyo raflık modeli.Banyo hşap saklama kutularıAhşap banyo malzeme örneğiModern banyo mobilyasıBanyo duvar raflık modeliMetal banyo malzemeleriMor banyo aksesuar modeli

“ Banyo Tasarım Malzemeleri ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın

alt