Banyo Halısı Modelleri

Banyo halılarımızı çok doğru seçmeliyiz. Her daim kendi kendini kurutabilen ince ve bir okadarda şık olamsı gereklidir. İstediğimiz zaman çamaşır makinesinde yıkanabilir olmalıdır. Dayanıklılığı biraz dazla olması bizim uzun ömürlü kullanmamız açısından çok önemlidir. Banyo halısı kesinlikle antibakteriyel olmalı e üzerinde su lekesi gibi sürekli olabilecek lekeleri gizleyen bir iplik cinsinden yapılmış olması gerekmektedir. Antibakteriyel olmasına çok daha fazla dikkat etmeliyiz en çok hijyen gerektiren kullanım alanlarımızdan ilk başta gelir banyolarımız. Bunun için halısının bile atlanmıycak bir ayrıntı olmasına dikkat etmeliyiz. Piyasada birbirinden güzel modeller fazlasıyla mevcut olmaktadır. Sizdde seçerken kalitesine antibakteriyel olup olmadığına kullanım kolaylığına bakarak seçmelisiniz. Daha sonra görsel olarak banyonuza uyan bir model olmasına dikkat ediniz. Banyonuzun duvarlarının, dolabının, aksesuarlarının renk tonuna uygun bir halı seçebilirsiniz. Seçenekler fazla oldukça kafanızda bir okadar karışabilir siz banyonuza en uyan tonu seçin ve çok fazla kalın modeller seçmeyin. Kolay kuruması açısından bu çok önemlidir.

Banyo halısı, klozet takımı modelleri

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Balık desenli banyo paspas modeliÇiçekli şık banyo halısıBal peteği modelli banyo halısıBanyo paspas örneğiÇiçekli banyo klozet takımıKelebek modelli klozet takımıSiyah, kırmızı klozet takım modeliMozaik desenli banyo halısıBanyo paspas modelleriNazar boncuk desenli klozet takımı

 

“ Banyo Halısı Modelleri ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın

alt