Ayna Modelleri

Bayanlar için banyo dekorasyonu çok önemli bir ayrıntı. Özellikle süsü seven hanımlar için muhteşem son moda ayna modellerini sunuyoruz kesinlikle çok beğeneceksiniz.

Ayna tasarımlarını hayal gücümüzle birleştirip çok daha farklı modeller yapabiliyoruz. Evimize enerji veren aynalarımız çılgın tasarımlarla hayat buluyor.

Banyolarımızın olmazsa olmazları aynalarımız ne kadar büyük olursa görsel olarak güzel oluyor. Fakat birde temizliği söz konusu olunca hanımların en sıkıldığı nokta su lekeleri. En son teknolojide yapılan aynalar üzerinde leke tutmama özelliğine de sahip oluyor. Bu da bayanların en çok aradığı özellik. Bir çok firma en son teknolojiyi kullanarak dirençli ısı dengesi veren elektirikli ısıtma elemanlarını kullanarak ayna rezistanlarını neme, titreşime, eskimeye karşı dayanıklı ayna modelleri üretiyor.

Banyo ayna modelleri

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Banyo ayna örneğiDalgalı banyo ayna modeliRenkli çerçeveli banyo aynasıFarklı banyo ayna tasarımıAydınlatmalı banyo ayna modeliDekoratif banyo ayna modeliYuvarlak banyo aynasıKenarları işlemeli ayna modeliŞık banyo ayna dizaynıUzun banyo ayna modeli

 

 

“ Ayna Modelleri ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın

alt